Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

699 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

TS i habit te gjithe: “Inter, Dimarco apo Gosens ndaj Lazios? Kujdes, Inzaghi po mendon per nje hipoteze te trete”.

TS i habit te gjithe: “Inter, Dimarco apo Gosens ndaj Lazios? Kujdes, Inzaghi po mendon per nje hipoteze te trete”.
Inter Club Staff

Vetem dy dite larg nga ndeshja ndaj Lazios, vazhdon pergatitja e Interit ne Appiano Gentile per transferten e Olimpicos.

I vetmi i padisponueshem ne kete ndeshje eshte Henrikh Mkhitaryan i cili eshte ende i demtuar dhe po stervitet individualisht.

Nderkohe, sipas asaj qe thote Tuttosport, Inzaghi po mendon edhe per nje surprize te vertete per kete ndeshje ndaj Lazios.

“Ne mendjen e Inzaghit ka nje dyshim te madh qe ka te beje me krahun e majte e qe nuk lidhet vetem me Gosens apo Dimarco”.

“Gjermani eshte mire, dhe po kerkon vazhdimesi per tu zhbllokuar njehere e mire nga ana psikologjike”.

“Nderkohe, nga ana tjeter eshte Dimarco, qe ka nje te majte shume te mprehte qe mund te godase kundershtaret ne cdo moment”.

“Por duket se Inzaghi po mendon per kete ndeshje te aktivizoje ne te majte nje djalosh punetor si puna e Matteo Darmian”.

“Ne kete rast, ne krahun e djathte do te luante Dumfries, i cili ne kete moment eshte ne nje forme shume te mire”.

“Ky eshte vetem mendimi me i fundit qe ka Inzaghi, normalisht qe shume gjera do te vendosen diten e neserme ne stervitjen e fundit perpara nisjes per ne Rome”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.