Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

160 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

TS-Moratti i “rrembyer” totalisht nga Mazzarri…

TS-Moratti i “rrembyer” totalisht nga Mazzarri…
Donald Elmazi

Massimo Moratti e Walter Mazzarri jane ne nje faze “dashurie”. Keshtu te pakten e pershkruan gazeta torineze Tuttosport qe nenvizon se si presidenti zikalter ne keto dite eshte pare edhe me shpesh ne Appiano tek djemte e tij. Motiv edhe afrimiteti me teknikun toskan per te pare edhe kerkesat “maniakale” te detajeve, qe kane dhene shkendijen ne zemren e padronit zikalter. Zgjedhja pas divorcit me Andrea Stramaccioni-n ka qene nje intuite e goditur. Ne diten e djeshme, vizita e fundit, kete here ne etapen e fundit te stervitjes, per te pare check-in e fundit perpara ndeshjes dhe do te viheshin ne dukje te gjitha veshtiresite e presidentit zikalter per tu ndare nga krijesa e tij.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.