Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 28, 2021

Scroll to top

Top

1,559 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

TS – Mou, Conte, Cholo dhe Psg kerkojne Icardin. Per Tohir….

TS – Mou, Conte, Cholo dhe Psg kerkojne Icardin. Per Tohir….
  • On 05/03/2016, 10:54

Tohir deshiron te mbaje ne skuader Mauro Icardin, por kerkesat e shume skuadrave te medha dhe mardhenia jo e mire me Mancinin mund te largojne argjentinasin nga Interi kete vere, dhe pse sapo ka rinovuar kontraten.

Gjithcka do te varet nga e ardhmja e Mancinin ne stolin zikalter, por dhe nga arritja ose jo e Championsit.

Tuttosport shkruan: “Skuadra nuk deshiron te privohet nga kampionet e saj, por ne rast te ofertave te majme do te jete e veshtire te thuhet jo”.

Eshte e qarte qe Icardi do te jete nje nga emrat me te nxehte kete merkato, per ta bere Interin te mendohet 2 here per shitjen e kapitenit te saj do te duhen te pakten 40 milion euro. Kjo shifer mund te vij nga Anglia, Mourinho i cili do te jete trajner i ardhshem i United por dhe Conte i Chelseat. Simeone e ka ne listen e tij per te Atletico Madrid, por mund te shihet dhe si zevendesues i Ibrahimovic – Cavani te Psg.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.