Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,177 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

TS paralajmeron: “Berardi eshte tifoz i Interi? Po, por mund te perfundoje tek… Milan. Ai eshte nje…”

TS paralajmeron: “Berardi eshte tifoz i Interi? Po, por mund te perfundoje tek… Milan. Ai eshte nje…”
Inter Club Staff

Qe Berardi eshte nje tifoz i Interit, kete asgje dhe askush nuk e mohon dot. Por sa mund te peshoje kjo te dielen? Aspak.

Per kete flet Tuttosport, e cila flet per te ardhmen e Berardit qe mund te jete pikerisht te kundershtaret e tij te Milanit.

“Ne fushen e lojes perballe Milanit do te jete nje Sassuolo pa asnje motiv, por ndonjehere pikerisht keto ndeshje mbajne rreziqet me te medha.”

“Po, sepse jane ndeshjet ku skuadrat jane me te renduara psikologjikisht sepse ne loje ka vertete shume.”

“Per sa i perket Berardit, ai ka qene shume here ndeshkues i Milanit ne te kaluaren. I ka shenuar plot 10 gola atyre.”

“Sot ai eshte 29 vjec dhe mund te jete treni i fundit qe po i kalon ne karriere: pikerisht Milan eshte e interesuar ta transferoje sezonin tjeter.”

“Por nderkohe qe do te perballet me Milanin te dielen, ai mund te jete duke u perballur edhe me te ardhmen e tij.”

“Zikalter po, por me shume mundesi edhe nje milanist i ardheshem. Nderkohe Milan nese nuk arrin dot te Berardi mund te futet ne gare per Brekalo.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.