Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 28, 2021

Scroll to top

Top

2,089 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

TS – Perisic-Ljajic per rikthimin. Boban kishte deklaruar…

TS – Perisic-Ljajic per rikthimin. Boban kishte deklaruar…
  • On 04/03/2016, 11:22

Perisic-Ljajic dhe Interi rikthehet te vrapoje. Jo vetem ne krah. Tuttosport thekson rendesine e dy Sllaveve per arritjen e vendit te trete, sidomos Kroati i cili ka zhvilluar nje ndeshje te mbrekullueshme, e kjo ka ndodhur sepse ka luajtur ne pozicionin e tij natyral ne krahun e majte. Thjesht e ka cmendur Lichtsteiner-in, e ka tribluar, ka goditur, ka shenuar. Pa asnje dyshim qe nga ardhja e mundimshme ne merkaton verore, kjo eshte ndeshja me e mire e zhvilluar me fanellen zikalter duke treguar ate se cfare eshte i afte ai te bej.

Boban kishte te drejte: “Mancini ka nevoje per nje lojtar si Perisic per te shperqendruar mbrojtjet kundershtare, por ate Perisic qe u pa ne ndeshjen kunder Juves”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.