Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 20, 2019

Scroll to top

Top

226 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Tudor vlereson Kovacic: “Tek Inter do te rritet”

Tudor vlereson Kovacic: “Tek Inter do te rritet”
Donald Elmazi

Mateo Kovacic eshte i destinuar te shpertheje me bluzen e Interit. Kete e thote shume i bindur dhe Igor Tudor, ish mbrojtesi i kombetares kroate dhe i Juventusit, qe per te riun e Interit thote:“Mateo ka kulitet te pabesushem dhe besoj se me bluzen zikalter ka akoma per te treguar. Me ndihmen e Mazzarrit ai mund te arrije ne nje nivel tjeter”,

Per Interin e ri Tudor shton:”Duhet te them se imapkti i Walter Mazzarrit ne skuadren e tij te re ka qene e jashtezakonshme. Nuk jam shume i suprizuar nga rezultat qe ka arritur deri tani me Interin, duke pare dhe se cfare ka treguar vitet e fundit tek Napoli. Lojtaret e trajnuar nga ai mund te sjellin nje fryme ndryshe nga sa eshte pare tek Inter dy vitet e fundit dhe nje nga keta eshte edhe Kovacic”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.