Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

964 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

TuttoMercatoWeb – Inter me i terhequr per Berardin, nuk eshte prioritet per Spallettin

TuttoMercatoWeb – Inter me i terhequr per Berardin, nuk eshte prioritet per Spallettin
Bujar Berishaj

Nuk eshte akoma e qarte e ardhmja e Berardit, i impenjuar keto dite me Italine U-21 ne Europian.

Per sulmuesin e Sassuolos, sic thuhet nga TuttoMercatoWeb, nuk eshte nisur asnje oferte zyrtare nga Roma e cila megjithate mund te vendos ta sjell nen urdherat e Di Francescos.

Me i terhequr eshte Interi, pavaresisht se lojtari eshte nje tifoz zikalter dhe u lidh shume me nje kalim te Interi sezonin e kaluar. Per Spalletin ai nuk eshte nje prioritet.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.