Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,485 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Tuttomercatoweb – Kuzmanovic drejt lamtumires: Hamburgu eshte me afer…

Tuttomercatoweb – Kuzmanovic drejt lamtumires: Hamburgu eshte me afer…
Bujar Berishaj

Arome divorci mes Inter dhe Zdravko Kuzmanovic.

Mesfushori zikalter eshte ne mesin e lojtareve ne dalje nga formacioni zikalter: sic raporton Tuttomercatoweb, ne keto ore ish-lojtari i Fiorentinas eshte afruar fuqishem me Hamburgun. Gjithmone e me konkrete pista e rikthimit ne Gjermani per serbin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.