Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

2,180 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

TuttoMercatoWeb – Zenit e ka seriozisht dhe ofron 8 milione euro per Ranocchian. Por mbrojtesi…

TuttoMercatoWeb – Zenit e ka seriozisht dhe ofron 8 milione euro per Ranocchian. Por mbrojtesi…
Inter Club Staff

Zeniti i Shen Peterburgut deshiron me cdo kusht Andrea Ranocchian.

Ruset kane bere nje oferte teper te rendesishme tek Interi per mbrojtesin italian e cila kap shifren e 8 milione euro per kartonin e plote te lojtarit zikalter. Por Tuttomercatoweb sqaron: “Lojtari nuk eshte i bindur pavarsisht ofertes se rendesishme ekonomike qe do ti ofronte atij nje rroge me te larte se ajo qe mer edhe aktialisht. Nderkohe Bologna qendron ne presing dhe e ka emer te pare ne liste”, lexohet ne portalin Italian.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.