Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,801 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Tuttosport cmendet per mundsine Bremer-Inter: “Torino nuk duhet ta beje. Do te pendohet sepse…”

Tuttosport cmendet per mundsine Bremer-Inter: “Torino nuk duhet ta beje. Do te pendohet sepse…”
Inter Club Staff

Gleison Bremer mund te shitet nga Torino tek Interi dhe me sa duket Tuttosport nuk eshte aspak dakord me kete levizje.

Ata diten e sotme kane bere nje shkrim ku dukshem duket sikur e kane humbur mendjen perpara kesaj mundesie.

“A e imagjinoni dot? Torino mund te shese Bremer per vetem 25 milione euro fale nje marreveshje te bere disa muaj me pare me lojtarin.”

“Por Torino nese e ben kete gje i bie te beje nje autogol sepse sot per sot, lojtari ka potencial per te vlere dyfish apo trefish me shume se aq.”

“Eshte nje levizje qe eshte parashikuar por qe mbase Torino nuk duhet ta beje nese mendon per financat e saj.”

“Ata do te pendohen sepse Bremer qe ne kete moment qe po flasim vlen shume me shume se 25 milione euro.”

“Pastaj, ata mund te humbasin edhe Belottin dhe rrezikojne keshtu te humbasin per shume pak para 2 lojtare titullare.”

“Bremer nderkohe eshte vetem 25 vjec dhe sot vlen edhe titullin si nje nder tre mbrojtesat me te forte ne Serie A per te mos thene me i forti. Torino nuk duhet ta fale lehte.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.