Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,378 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Tuttosport i habit te gjithe: “Dumfries perfundon ne qender te merkatos? Dy TOP KLUBE ne Europe gati oferten.”

Tuttosport i habit te gjithe: “Dumfries perfundon ne qender te merkatos? Dy TOP KLUBE ne Europe gati oferten.”
Inter Club Staff

Ai ne Milano ka ardhur si zevendesi low cost i Achraf Hakimi por ne kete moment po ben shume mire ne formacionin zikalter.

Po flasim per hollandezin Denzel Dumfries, i cili eshte bere nje titullar i Inzaghit ne kohet e fundit ne cdo kompeticion.

Per kete gje flet Tuttosport sot e cila shpjegon se si Dumfries mund te sjelle ne Milano edhe dy oferta te rendesishme gjate veres.

“Dumfries ka perfunduar ne qender te deshirave te Bayern Munich por edhe te Tottenham te Antonio Contes.”

“Te dy keto klube kane informuar Interin se e pelqejne lojtarin dhe se gjate veres mund te bejne nje oferte per te.”

“Tottenham po mendon edhe per Singo te Torinos, por Dumfries konsiderohet si nje profil me i gatshem per Conten.”

“Nderkohe, Bayern deshiron nje pasardhes per Pavard qe nuk ka qene ne forme teper te mire. Ata e kane ndjekur Dumfries qe ne koherat e PSV.”

“Ne rast te nje oferte rreth 35-40 milione euro, me siguri qe Interi do e marre ne konsiderate shitjen e tij. Do te ishte nje super oferte e veshtire per tu refuzuar ne rast te tille: pak a shume sa trefishi i blerjes ne veren e kaluar.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.