Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 20, 2020

Scroll to top

Top

3,660 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Tuttosport – Misioni me i veshtire i Contes eshte… te fitoje zemrat e interistave!

Tuttosport – Misioni me i veshtire i Contes eshte… te fitoje zemrat e interistave!
Inter Club Staff

Nuk do te jete nje pune e thjeshte ajo e Antonio Contes tek Interi.

Nje nga misionet kryesore te tij tek Interi e mbase me i komplikuari eshte te fitoje zemrat e tifozeve interist duke pare te kaluaren e tij juventine qe nuk kaperdihet nga shumica e tifozeve zikalter.

Kete gje e shpjegon sot Tuttosport: “E thjeshte te mendohet se Conte do te pritet me shume skepticizem nga pjesa me e madhe e tifozerise sepse ai shikohet si nje ikone e Juventusit. Por Conte e ka treguar ne fushe qe eshte nje nga tranjeret me te mire ne bote dhe eshte e sigurt qe do te vleresohet shume per profesionalitetin e tij tek Interi qe ne stervitjet e para. Pastaj, se si do te shkojne gjerat do e tregoje vetem fusha…”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.