Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

463 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Tuttosport nuk i beson syve: “Ajo qe sapo ka bere Brozovic ja kalon gjithckaje ne te kaluaren: ka krijuar Epic Team per…”

Tuttosport nuk i beson syve: “Ajo qe sapo ka bere Brozovic ja kalon gjithckaje ne te kaluaren: ka krijuar Epic Team per…”
Inter Club Staff

Disa qeshen disa dite me pare kur Andrea Ranocchia ne nje interviste tha se “do te donte te kishte moskokecarjen e Brozovic”.

Por kroati eshte me te vertete unik ne llojin e tij dhe kete gje e tregon me cdo gje qe ben: ai nuk pyet per askend dhe asgje.

Eshte nje tip introvert, por edhe i padeshifrueshem. Gjithesesi, ai mbetet nje nga lojtaret me te dashur tek Interi.

Si nga shoket e skuadres qe shpesh here bejne shaka me te, por edhe nga tifozet zikalter qe i kane qendruar afer ne shume momente.

Por duket se sot Tuttosport nuk i ka besuar syve kur ka pare ‘bemen’ e fundit te kroatit zikalter dhe gjithcka ka te beje me agjentin e tij.

“Marcelo Brozovic prej shume kohesh ka pasur nje agjent historik: ai ka qene Miroslav Bicanic, agjenti qe e solli edhe tek Interi.”

“Por duket se tashme Brozovic nuk e deshiron me asistencen e tij dhe e ka lajmeruar ate se ka deshire qe raporti te perfundoje.”

“Pse? Sepse ai deshiron qe agjenti i tij te jete… ai vete. Keshtu, Brozovic ka krijuar nje agjenci te cile ne ka quajtur Epic Team.”

“Ajo do te drejtohet nga ai dhe babai i tij, dhe interesat e tij do te perfaqesohen pikerisht nga Epic Team.”

“E imagjinoni? Interi ne nje takim per kontarten e brozovic me Epic Team. Duket per te qeshur, por eshte e vertete. Brozovic di gjithmone si ta tejkaloje veten.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.