Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,922 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

TycSports ne Argjentine: “Sipas Wanda Nara, Mauro Icardi nuk do e rinovoje kontraten e tij me Interin…”

TycSports ne Argjentine: “Sipas Wanda Nara, Mauro Icardi nuk do e rinovoje kontraten e tij me Interin…”
Inter Club Staff

Termet nga Argjentina? Sipas asaj qe ka shkruar sot e perditshmja e njohur TycSports, Mauro Icardi nuk do te rinovoje kontraten e tij me Interin qe skadon ne 2021 dhe qe eshte objekt i nje diskutimi te gjate ndermjet paleve.

Wanda Nara, gruaja dhe agjentja e numrit 9 te Interit, pasi ka takuar drejtuesit zikalter ka komunikuar vendimin e saj per median vendase.

Per me shume, kontrata qe eshte e vlefshme deri ne 2021 nuk do te modifikohet dhe do te qendroje ne fuqi klauzola verore prej 110 milione eurosh.

E perditshmja argjentinase nderkohe ka treguar se Icardi mund te vazhdoje karrieren e tij tek Real Madrid ose tek Chelsea.

Nderkohe, pas pak do te postojme edhe fjalet e Wanda Nara ne lidhje me kete ceshtje.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.