Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

199 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Udinese 2-3 Inter, Maicon: “Ishim nje grup i forte, vuajtem por fituam. Kujtoj qe…”

Udinese 2-3 Inter, Maicon: “Ishim nje grup i forte, vuajtem por fituam. Kujtoj qe…”
Bujar Berishaj

Inter te dielen do te luaj ne Udine ne nje ndeshje te rendesishme per Champions League.

Per mikrofonat e InterTV, Maicon kujton nje ndeshje me friulianet, ate te 2010 te fituar 2-3 nga zikalterit edhe fale nje goli te tij.

Ishte nje Inter qe kishte plote kater lojtare te skualifikuar, Cambiasso, Samuel, Cordoba dhe Muntari me trajnerin Mourinho te skualifikuar ne tribune pas asaj Inter 0-0 Samp.

“Kishim shume pak lojtare per te luajtur, por ia dolem te tregojme se sa i forte ishte ai grup. Vuajtem pak por ne fund e fituam ndeshjen dhe sollem ne shtepi nje rezultat te rendesishem”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.