Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

900 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

UK – Wenger kerkon Icardin. Gati 40 milion euro!

UK – Wenger kerkon Icardin. Gati 40 milion euro!
Juxhin Nebiaj

Sipas TalkSport, Arsenal ka humbur Jamie Vardy i cili ka rinovuar me Leicester, keshtu qe ka kthyer koken nga Mauro Icardi. Wenger kerkon nje sulmues pyke per te forcuar sulmin e tij, Mauro Icardi i pelqen shume dhe ka kerkuar informacion ne shtepine zikalter. Oferta pritet te jete diku tek 40 milion euro. Me kete shifer veshtire se drejtuesit e rinje te Interit te binden, vetem nje oferte E CMENDUR do mund ta largonte Icardin nga Inter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.