Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,241 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Vazhdon momenti i arte per Patrick Olsen: Tani vjen edhe…

Vazhdon momenti i arte per Patrick Olsen: Tani vjen edhe…
Inter Club Staff

Nje moment i arte per Patrick Olsen. Mesfushori Danez ka qene nje nga lojtaret me te mire te Interit ne kete faze pergatitore parasezonale dhe ka treguar se mund tja dale edhe ne skuadren e pare.

Tani per ish regjistin e Primavers vjen edhe kenaqesia tjeter e madhe, ai eshte thirrur ne kombetaren U21 Daneze. Olsen eshte therritur nga tekniku Jess Thorup per ndeshjen e 14 Gushtit kunder Irlandes se Veriut.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.