Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

992 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Vecchi: “Merite e te gjitheve, edhe e atyre qe me kane paraprire mua…”

Vecchi: “Merite e te gjitheve, edhe e atyre qe me kane paraprire mua…”
Bujar Berishaj

I intervistuar per mikrofonat e Rai Sport pas fitores ne Viareggio Cup, Stefano Vecchi, eshte shprehur keshtu:

“Jemi shume te lumtur, eshte nje kenaqesi e madhe, jemi nisur ne fillim te vitit duke dhene shume, nje objektiv i yni ishte Viareggio dhe e kemi bere. Eshte merite e te gjitheve, perfshire edhe ata qe kane punuar me para me keta cuna qe jane rritur duke filluar nga femijeria e tyre. Merite e te gjithe sektorit te te rinjeve.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.