Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

702 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Vecchi per Rai: “Jemi te kenaqur, jemi te forte. Personalitet i madh”

Vecchi per Rai: “Jemi te kenaqur, jemi te forte. Personalitet i madh”
Bujar Berishaj

 Komplimente per teknikun. Tjeter fitore ne derby, pak e vuajtur por e merituar. Ndalet per mikrofonat e Rai Sport per te komentuar zhvillimet e ndeshjes, keto jane fjalet e trajnerit Stefano Vecchi:

“Jemi te lumtur, ishte nje ndeshje qe nuk ishte e vendosur mire qe nga fillimi. Kemi qene te mire ta sqarojme, kemi luajtur me nje personalitet te madh. Pjesa e pare ishte shume e mire, ne pjesen e dyte kemi qene pak ne veshtiresi. Camara ne Serie A? Nuk e di, ketu ai ben diferencen. Ka kohe. Milan eshte nje skuader e forte, ajo qe ka bere me se shumti gola ne kete kampionat. Eshte normale qe ndonjehere rrezikohet dhe na kane vene disi ne veshtiresi. Mund ta mbyllnim ndeshjen tek 3-1 por eshte mire edhe keshtu.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.