Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 12, 2019

Scroll to top

Top

543 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Vecino per Sky: “Besuam nga atmosfera ne stadium. Goli i barazimit ndryshoi gjithcka”.

Vecino per Sky: “Besuam nga atmosfera ne stadium. Goli i barazimit ndryshoi gjithcka”.
Juxhin Nebiaj

Eshte perseri Matias Vecino! Eshte pikerisht urugaiani i cili ka folur ne mikrofonat e sky pas shenimit te golit te fitores. “Fal stadiumit ne besuam deri ne fund. Goli i barazimit e hapi ndeshjen dhe na dha nje shtyse akoma me te madhe. Sezoni sapo ka nisur dhe eshte shume i gjate, duhet te punojme shume. Goli im? Eshte pune fati, mund ta shenonte kushdo. E rendesishme eshte mos te humbasim besimin. 3-2 kunder Lazios ishte nje emocion i fort, shpresojme te kemi akoma me teper te tilla”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.