Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 23, 2020

Scroll to top

Top

600 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Veron: “S’kam folur kurre keq per Alvarez dhe Mazzarrin. Nese jane tek Inter…”

Veron: “S’kam folur kurre keq per Alvarez dhe Mazzarrin. Nese jane tek Inter…”
Donald Elmazi

Ne internet kane qarkulluar disa deklarata te thena prej tij mbi Interin, por Sebastian Veron iu desh pak per te mohuar gjithcka. Per Calciomercato.com ish-mesfushori zikalter ka shpjeguar: “Ka shume kohe qe nuk flas me gazetat italiane dhe qe nuk flas per klubin zikalter, jane vetem genjeshtra. Nuk kam thene kurre asgje te keqe per Alvarez apo Mazzarrin”.

“Nuk e njoh mire teknikun interist keshtu qe si mund te them gjera negative per te nese nuk e di as si punon? Kam respekt per te sepse trajnon Interin dhe per karrieren e tij, kush jam une te them qe ai nuk eshte i afte? Asnjeri. Ne fakt nuk kam thene ndonjehere gje. Alvarez? Nuk e them kurre qe eshte per tu fershellyer. Nese eshte tek Inter do te thote qe e meriton kete bluze”, ka shtuar.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.