Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,626 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Verona-Inter, te grumbulluarit e Mancinit: Jashte Santon, ne liste edhe Gnoukouri!

Verona-Inter, te grumbulluarit e Mancinit: Jashte Santon, ne liste edhe Gnoukouri!
Inter Club Staff

Tre portiere, shtate mbrojtes, shtate mesfushore dhe gjashte sulmues ne dispozicion te Roberto Mancinit per transferten e “Betegodi-t”.

Portiere: 1 Handanovic, 30 Carrizo, 46 Berni;

Mbrojtes: 5 Juan Jesus, 6 Andreolli, 15 Vidic, 23 Ranocchia, 26 Felipe, 33 D’Ambrosio, 55 Nagatomo;

Mesfushore: 10 Kovacic, 13 Guarin, 18 Medel, 20 Obi, 27 Gnoukouri, 77 Brozovic, 88 Hernanes;

Sulmues: 8 Palacio, 9 Icardi, 11 Podolski, 28 Puscas, 91 Shaqiri, 97 Bonazzoli.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.