Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

406 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Verona, shperthen tranjeri Juric pas ndeshjes: “Cfare dreqin ndodhi? Duhet kurajo e madhe per te bere ate qe…”

Verona, shperthen tranjeri Juric pas ndeshjes: “Cfare dreqin ndodhi? Duhet kurajo e madhe per te bere ate qe…”
Inter Club Staff

“Skuadra ka luajtur shume mire, ashtu si ndaj Fiorentines dhe Sampdorias. Por duke pasur shume kualitet perpara, gjithcka behet me e veshtire.”

“Nese je nje skuader normale, vuan shume ndaj nje skuadre si Interi. Por ajo qe ndodhi ishte e pabesueshme.”

“Komplimente djemve te mi, por na eshte anulluar nje super gol i paster, i rregullt. Nuk e kuptoj as pse ndodhi qe u anullua.”

“Per cfare dreqin po flasim? Duhet kurajo e madhe qe te mos e japesh ate gol. Dikush duhet ta shpjegoje cfare ndodhi”.

Keshtu e ka nisur diskutimin e tij tranjeri i Verones, per DAZN, pas humbjes ne San Siro ndaj Interit me golin e Darmian.

Ai ka vazhduar edhe me tej: “Lasagna? Duhet te kenaqet pak me shume. Duhet te sulmoje me shume, te dribloje, te luaje, gjuaje.”

“Po punojme shume me te dhe duam te permiresohet. Edhe sot kam pare hapa perpara ne krahasim me Fiorentinen.”

“Shoh gabime qe me perpara nuk ndodhnin. Eshte nje moment qe na ka kapur keshtu, pak te pafat kemi qene.”

“Por sot jemi luajtur nje ndeshje e madhe dhe pse perballe kishim kampionet e Interit. Jane nje skuader per tu lavderuar.”

“Me vjen keq te kthehem me nje humbje, sepse mendoj se meritonim dicka me shume. Por e respektoj Interin dhe futbolli ndihmon me te fortin ndonjehere.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.