Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2021

Scroll to top

Top

1,553 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Vezhguesit e Interit ne Eindhoven per PSV-Ajax. Kater lojtare te ndjekur me kujdes…

Vezhguesit e Interit ne Eindhoven per PSV-Ajax. Kater lojtare te ndjekur me kujdes…
Inter Club Staff

Interi po mendon qe tani per merkaton e veres. Po flasim per mekaton hyrese dhe sipas asaj qe tregohet nga Sky Sport 24, Interi te dielen do te kete syte e vendosur ne Hollande e me sakte ne Eindhoven ku vezhguesit zikalter do te shikojne ne stadium ndeshjen PSV-Ajax, respektivisht 65 dhe 64 pike ne kampionat.

Ne qender te vezhguesve te Interit jane kater lojtare: Sulmuesi polak i Ajax Milik, Mesfushori i datelindjes 1996 Riechedly Bazoer i Ajax, Joel Veltman, klasi 1992 si dhe Jeffrey Bruma, mbrojtes qendror i klasit 1991 qe luan per PSV.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.