Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,721 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Vialli: “Interi sulmues, ekuilibri ne fushe fale Joao Marios”

Vialli: “Interi sulmues, ekuilibri ne fushe fale Joao Marios”
Bujar Berishaj

Nga studiot e Sky Sport, ish-sulmuesi i Juventus, Gianluca Vialli eshte ndalur te nokauti i bardhezinjeve ne San Siro kunder Interit duke thene:

“Pas humbjes si ajo e se enjtes shohim shpesh skuadra te humbura, por stadiumi ishte plot dhe Interi ka luajtur nje ndeshje te bukur. Ka luajtur kunder Juves pa frike. Nese ka mbajtur nje ekuiliber para gjithe atyre lojtareve sulmues eshte per shkak te Joao Mario i cili ka qene i zoti. Juve eshte me pak e forte se ajo e dy vite me pare. Mesfusha e tyre ishte me e forte”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.