Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

321 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Vialli paralajmeron: “Juve, kujdes nga ky Inter”.

Vialli paralajmeron: “Juve, kujdes nga ky Inter”.
Ardis
  • On 10/09/2013, 12:34

Ish kapiteni i Juventusit, tashme opinionist i Sky Sport, Gianluca Vialli, ne mikrofonat e Tuttosport ka leshuar nje koment te shkurter per ndeshjen kunder Interit qe do te luhet te shtunen ne oren 18:00: “Nqse do te isha akoma te Juventusi, do te kisha me te vertete kujdes dhe gjithashtu do te isha vigjilent ndaj ketij Interi te ri”, ky eshte komenti i ish futbollistit juventin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags