Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

987 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO | Atalanta – Inter Primavera 1-3: Te gjithe golat dhe rastet e ndeshjes!

VIDEO | Atalanta – Inter Primavera 1-3: Te gjithe golat dhe rastet e ndeshjes!
Inter Club Staff

Interi perpara dy ditesh mundi nje nga skuadrat me te forta ne kampionat, Atalanten, ne fushen e kesaj te fundit. Djemte e rinj zikalter shkelqyen si ne cdo ndeshje kete sezon dhe lojtaret qe shenuan ishin te perhershmit: Bonazzoli golin e pare dhe Puscas dy te tjeret.

Me poshte keni edhe videon me golat dhe rastet nga ndeshja e zikalterve te vegjel:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.