Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 12, 2021

Scroll to top

Top

1,476 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Bruma show ne Boterorin U20. Kur pyetet per Interin…

VIDEO – Bruma show ne Boterorin U20. Kur pyetet per Interin…
Xhorxh Gellci

Armindo Tué Na Bangna, i njohur si Bruma, po mahnit ne Boterorin 20. Lojtari i krahut 18 vjecar i Sporting Lisbones, i perfunduar ne synimet e Inter, sot ka bere nje ndeshje te shkelqyer kunder Kubes. Dy assiste dhe dy gola qe kane kontribuar dukshem ne rezultatin 5-0 te arritur nga portugezet.

Ne fund te ndeshjes, pasi eshte pyetur per interesimin e Inter, Bruma eshte pergjigjur keshtu: “Eshte gjithmone i bukur interesimi i klubeve te medha, por tani nuk mendoj per kete. Ka njerez te tjere qe kujdesen per kete per mua.” – eshte pergjigjur talenti i vitit 1994.

Me poshte keni videon me paraqitjen e tij ne ndeshjen e sotme:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.