Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 17, 2021

Scroll to top

Top

1,465 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Cmendet edhe Skriniar: tifozet presin skuadren ne aeroport dhe ai fillon te kerceje me ta!

VIDEO – Cmendet edhe Skriniar: tifozet presin skuadren ne aeroport dhe ai fillon te kerceje me ta!
Inter Club Staff

Ai erdhi si nje i panjohur, si nje “i paguar shume me shume nga sa vlente” sipas gazetave. 

Natyrisht qe keto tituj ndikuan edhe tek tifozeria qe se konsideruan kurre Milan Skriniar nje lojtar te denje per skuadren e Interit.

Por ai, qe emrin e ka pak te shemtuar, arriti ti bente te gjithe te kafshonin gjuhen, qe tek skeptiket e tij e deri tek kundershtaret qe qeshen fillimisht kur pane sa pagoi Interi dhe se do te ishte titullari.

Sot per sot flasin faktet: Milan Skriniar eshte blerja me e mire e nje klubi futbolli ne Europe ne raportin cilesi dhe cmim 

Interi ferkon duart sepse ka ne shtepi nje mur te diteve te sotme dhe nje fortese te se ardhmes.

Ai gjate sezonit eshte njohur per sigurine e tij ne fushe dhe ftohtesine e tij ne cdo aksion te kundershtareve.

Por kesaj radhe Milan Skriniar ka treguar nje ane tjeter te tijen sapo ka ardhur ne Malpensa, aeroportin e Milanos.

Grupi zikalter qe doli fitimtar ndaj Lazios eshte pritur nga nje grup i madh tifozesh ne aeroport dhe Milan Skriniar nuk e ka menduar dy here sapo ka pare tifozet!

Ai i eshte bashkuar menjehere festes se tyre duke kercyer me ta dhe duke kenduar si nje ultras i vertete.

Per me shume, ju ftojme te shikoni videon me poshte!

VIDEO E PRITJES SE TIFOZEVE NE MALPENSA: SKRINIAR KERCEN DHE KENDON ME TA:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.