Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

645 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Degjoni Lautaron teksa thote: “Dortmund? Jo, fati im eshte Interi.”

VIDEO – Degjoni Lautaron teksa thote: “Dortmund? Jo, fati im eshte Interi.”
Inter Club Staff

Ndryshimi i dates se perfundimit te merkatos verore i ka bere drejtuesit zikalter qe te levizin ne merkato qe ne kete periudhe.

Nje nga lojtaret qe eshte pothuajse zikalter me sakte mungon vetem zyrtarizimi e tij eshte dhe Lautaro Martinez, i talentuari Argjentinas i cili ne kete periudhe eshte i ftuar me kombtaren argjentinase per ndeshjet miqesore qe kjo kombetare do i zhvilloje ne Europe.

Pas perfundimit te miqesoreve me kombtaren Martinez do te kthehet ne Argjentine ku me shume mundesi do te mbyllen dhe detajet e fundit per transferimin e tij tek Inter.

Ne intervisten me poshte per FoxSport, Lautaro shprehet se tashme gjithcka eshte e sigurte qe ai eshte i destinuar per te qene nje lojtar i Interit.

“Dortmund? Fati im eshte Interi.” – thote talenti Argjentinas. 

Per me shume, mund te degjoni videon me poshte:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.