Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2021

Scroll to top

Top

2,574 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Dragovic godet me shpulle Ministrin e Sporteve…

VIDEO – Dragovic godet me shpulle Ministrin e Sporteve…
Xhorxh Gellci

Interi eshte ne tratativa te avancuara per Aleksandar Dragovic. Mbrojtesi austriak eshte pa diskutim shume i talentuar, dhe pavaresisht moshes te re ka eksperience internacionale.

Dyshimi i vetem i perket karakterit te tij pak gjaknxehte. Episodi me i cuditshem ka ndodhur gjate fitores te Kupes te Zvicres, ku mbrojtesi i fut nje shpulle prapa kokes Ministrit te Sporteve, i cili po ndante cmimet. Klubi e detyroi te kerkonte falje, por pas nje jave, Dragovic kishte deklaruar se momenti e kishte argetuar, e cila ka krijuar edhe polemika te tjera.

Me poshte keni videon e ngjarjes:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.