Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,475 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

(Video) Figo, super-gol ne ndeshjen e bamiresise!

(Video) Figo, super-gol ne ndeshjen e bamiresise!
Xhorxh Gellci

Sot u zhvillua ne Santiago Bernabeu nje ndeshje miqesore me Legjendave te Real Madrid dhe Legjendave te Juventus, te ardhurat e saj u dhane per bamiresi. Mes Legjendave te Realit ishte edhe Luis Figo, ministri i jashtem aktual zikalter, i cili edhe pse e ka lene futbollin prej 4 vjetesh tregoi se ishte ne nje forme te shkelqyer. Mbi te gjitha shenoi edhe nje super gol kunder Rubentus!

Me poshte keni videon e golit:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.