Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

945 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Forlan po kalon nje rini te dyte pas largimit nga Interi: Gol nga kendi ne Brazil!

VIDEO – Forlan po kalon nje rini te dyte pas largimit nga Interi: Gol nga kendi ne Brazil!
Inter Club Staff

Pas nje Kupe Konfederatash poshte pritshmerive, Diego Forlan rikthehet protagonist me Internacionalin e Porto Alegres. Sulmuesi Uruguajan ka qene deciziv me dopieten e tij ne fitoren 3-2 ndaj Fluminense.

Nga dy golat, ai i dyti ishte nje kryeveper: Goditje kendi dhe… gol! Direkt nga kendi. Forlan duket se eshte kthyer ai i nje here e nje kohe ne Brazil.

Videon e keni pak me poshte:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags