Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,255 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Gabigol, perseri gol ne Brazil: eshte i treti ne tre ndeshje qe prej rikthimit tek Santos

VIDEO – Gabigol, perseri gol ne Brazil: eshte i treti ne tre ndeshje qe prej rikthimit tek Santos
Inter Club Staff

Gabigol vazhdon te suprizoje ne Brazil.

Pas huazimit te deshtuar tek Benfica, Gabriel Barbosa po rigjen lumturine tek Santos, skuadra me te cilen u rrit si futbollist, ku be i njohur ne te gjithe boten dhe nga ku u ble nga Interi per afro 30 milione euro.

Gabigol pas dy ndeshjeve dhe dy golave, kesaj radhe ka shenuar golin e trete ne ndeshjen e tij te trete. Nje gol me peshe jo te vogel, sepse i dha skuadres se tij tre piket ne transferten e veshtire te Sao Paolos dhe ndeshja perfundoi me rezultatin 0-1. Nje nisje aspak keq e lojtarit brazilian ne rikthimin e tij ne atdhe!

Kjo eshte video e golit te lojtarit te ri brazilian:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.