Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,031 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Golat e ndeshjes: Sampdoria-Inter 0-5

VIDEO – Golat e ndeshjes: Sampdoria-Inter 0-5
Inter Club Staff

Inter tregon dhembet ne nje nga transfertat me te veshtira te Serie A, ate te Marassit. 

Ne fushen e Sampdorias kete sezon kane dale te humbura skuadra si Juventusi dhe Milani por edhe Roma ka deshtuar te mare me shume se nje pike ne kete transferte.

Sot, Interi i Spallettit hyri shume mire ne fushe qe nga minuta e pare duke dominuar menjehere lojen.

Image may contain: 2 people, people smiling, people playing sports

Ishte pikerisht goli i Ivan Perisic ai qe hapi serine e golave zikalter te cilet u shenuan nga Mauro Icardi (4 te tille) ku pervec atij me penallti, te gjithe ishin njeri me i bukur se tjetri.

Bie ne sy ai me finte, ku Maurito me shpine nga porta, me nje levizje genjyese i bie me thember topit qe gjen te papregatitur Vivianon.

Image may contain: 2 people, people playing sports, stadium and outdoor

Por ti leme fjalet menjane dhe te shijojme edhe nje here golat:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.