Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

776 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Inter humbet ne Allianz Stadium, por Brozo ishte me i miri ne fushe.

VIDEO – Inter humbet ne Allianz Stadium, por Brozo ishte me i miri ne fushe.
Ardis
  • On 08/12/2018, 15:56

I kudogjendur dhe i gjithedijshem. I shkon ne ndihme menjehere nje Vrsaljko dhe Skriniar ne veshtiresi ne qendren e djathte te fushes dhe aty i jep zgjidhje situatave te veshtira.

Ne fazen e transizioneve pozitive eshte menjehere regjister, artizanal ne skenare te ndryshem dhe furnizues me pasime. Kroati i jep gjithmone nje dore dhe i jep topa te mire te gjitheve. Madheshtor.

Ja dhe video ilustruese ndaj Juventusit dje:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.