Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

662 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Inter-Juventus 1-1, golat gjate kohes te rregullt.

VIDEO – Inter-Juventus 1-1, golat gjate kohes te rregullt.
Xhorxh Gellci

Interi dhe Juventus jane sfiduar ne Miami per te evituar vendin e fundit ne Guinness Cup. Kane fituar zikalterit me penallti pas 1-1 te koheve te rregullta. Ne rrjete kane shkuar Alvarez dhe Vidal, me penallti. Ne kete video keni golat gjate kohes te rregullt.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.