Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

541 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Inter, me Nainggolan arrijne edhe golat spektakolare: ja top 10 golat e Ninjas!

Bujar Berishaj

Pervec kualitetit, teknikes, fizikut, grintes dhe eksperiences, Inter me Nainggolan ka siguruar edhe gola per sezonet e ardhshme.

Lojtari belg eshte nje prej mesfushoreve qe shenon shume shpesh (jo vetem ne kampionatin italian), gola vendimtar por edhe te bukur per syrin.

Disa prej ketyre golave Radja ia ka shenuar edhe Interit ne te kaluaren, duke e pasur si nje prej kundershtareve te preferuar. Por sic e tha edhe Icardi sot, me nuk do te luftojme kunder tij por do te luftojme se bashku ne njeren ane.

Keshtu kemi zgjedhur nje video per t’iu treguar top 10 golat me te bukur te mesfushorit me te ri te Interit. Gjuajtje te fuqishme nga distanca qe perfundojne ne rrjete por edhe gola te veshtire per t’u shenuar e qe ne shikim te pare duken te thjeshte.

Keto jane top 10 golat e Radja Nainggolan:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.