Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 17, 2021

Scroll to top

Top

152 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Inter, Rafinha vendos masken dhe ve ne loje Ranocchian

VIDEO – Inter, Rafinha vendos masken dhe ve ne loje Ranocchian
Inter Club Staff

Kur shikon videot e stervitjes apo ato qe postojne lojtaret zikalter neper rrjete sociale, nuk duken aspak si nje grup i palumtur apo nje grup qe ka probleme.

Kjo gje nuk eshte vene re sot, por ka kohe. Prandaj shume kane hasur veshtiresi ne kuptimin problemit real te ketij Interi qe kur vjen momenti per te luajtur ne fushe duket sikur fiket dhe nuk arrin dot te beje gjerat me elementare.

Dje gjate stervitjes, pas nje goli te bukur te Gagliardinit, u pa nje Inter i bashkuar qe feston me njeri-tjetrin per nje gol ne stervitje por edhe festa surprize e ditelindjes se Antonio Candreves nuk mbetet pas. Kjo per te treguar qe ne dhomat e zhveshjes aktualisht zikalterit nuk duken te kene probleme.

Nderkohe, sot, Rafinha ka postuar nje video tjeter ku ve dukshem ne loje Ranocchian ne dushet e Appianos pas stervitjes. Braziliani ve me ane te telefonit te tij nje maske qe te ngjaje si Andrea dhe te qeshurat nuk mungojne. Ai duket sikur ka sjelle gjalleri ne shtepine Inter, gjalleri qe shpresojme ta shikojme edhe te dielen ne fushe.

Video e momentit gazmor te Rafinhas:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.