Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

4,944 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Inter-Trentino Team, te gjithe golat dhe aksionet me te rendesishme

VIDEO – Inter-Trentino Team, te gjithe golat dhe aksionet me te rendesishme
Xhorxh Gellci

Interi ka zhvilluar sot ndeshjen e pare prove te pregatitjes verore, kunder Perfaqesueses te Trentino. Rezultati final ishte 3-0 per zikalterit, me gola nga Palcio, Capello dhe Alvarez. Per tu vecuar dy penallti te humbura nga Ishak Belfodil, te paren e priti portieri dhe e dyta u gjuajt ne shtylle.

Per te gjithe ata qe nuk paten mundesi te shohin ndeshjen, ketu keni te gjithe golat dhe rastet me te rendesishme:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.