Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2021

Scroll to top

Top

3,044 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Inter-Vicenza, goli i Fredy Guarin

Xhorxh Gellci

Ketu keni golin e pare te Interit dhe te barazimit 1-1, te shenuar nga Fredy Guarin

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags