Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,839 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Inter vs Atalanta 2-0: Osvaldo dhe Hernanes hedhin ne tapet Atalanten!

VIDEO – Inter vs Atalanta 2-0: Osvaldo dhe Hernanes hedhin ne tapet Atalanten!
Inter Club Staff

Interi fitoi me Atalanten nje ndeshje jo dhe aq te lehte sa ishte parashikuar ne leter.

Zikalterit arriten te fitonin edhe nje penallti perpara golit te Osvaldos te cilen Palacio nuk arriti dot ta shnderronte ne gol. Golat u shenuan nga Pablo Osvaldo dhe Hernanes me nje goditje shume te bukur nga goditja e denimit. Pervec dy golave zikalterit i rane dy here edhe shtylles.

Rastet e ndeshjes i keni me poshte:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags