Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

5,116 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Interi direkt ne fushe: Yuto eshte rikthyer, Brozovic shenon ne te gjitha menyrat!

VIDEO – Interi direkt ne fushe: Yuto eshte rikthyer, Brozovic shenon ne te gjitha menyrat!
Inter Club Staff

Lajme te mira nga infermieria per Roberto Mancinin.

Yuto Nagatomo eshte rikthyer ne fushe ne Appiano Gentile bashke me shoket e skuadres qe nuk luajten nga fillimi ne sfiden ndaj Sassuolos. Japonezi ka qene protagonist ne mini ndeshjen qe u fitua nga te bardhet kunder te portokallinjve. Ai qe ra ne sy ishte Marcelo Brozovic i cili ka treguar aftesi te mira shenimi dhe ka shenuar pothuajse nga cdo pozicion.

Ja edhe video e stervitjes se sotme:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.