Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,034 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO | Interi shkaterron Sassuolon ne San Siro 7-0!

VIDEO | Interi shkaterron Sassuolon ne San Siro 7-0!
Inter Club Staff

Interi ka shkaterruar Sassuolon me te njejtin rezultat si ne vitin e kaluar: 7-0. Kesaj radhe zikalterit fituan ne shtepi, ndryshe nga sezoni i kaluar. Interi e filloi fuqishem ndeshjen duke kaluar ne avantazh qe ne minutat e para me Icardin o cili shenoi edhe dy gola te tjere. Golat e tjere u shenuan nga Kovacic, Osvaldo dy here dhe Guarin i cili u duk i ri-gjetur me bluzen zikalter.

Golat e ndeshjes mund ti shikoni ketu:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.