Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

834 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Ja pritja madheshtore nga tifozet e Interit per Nainggolan ne Milano!

VIDEO – Ja pritja madheshtore nga tifozet e Interit per Nainggolan ne Milano!
Bujar Berishaj

Dhe me ne fund, ja ku eshte edhe Radja Nainggolan!

Endrra verore e tifozevet e Interit me ne fund po behet realitet pas jave e jave te tera thashethehmesh dhe lajmesh te ndryshme.

Qe dje ne fakt u dha lajmi se Ninja do te ishte ne Milano dhe sot gjithcka ka marre forme dhe Radja ka mberritur ne Milano.

Entuziazmi nuk ka qene aspak i vogel sepse shume tifoze te Interit jane grumbulluar prane Hotel  Melia (aty ku pritej ai te mberrinte)

Mesfushori belg ka mberritur pikerisht vetem 15 minuta me pare ne hotelin Melia ne Milano ku me qindra tifoze e kane pritur per ta pershendetur.

Ai u fut ne hotel nga nje hyrje sekondare duke evituar edhe gazetaret e pranishem por pastaj, pasi ka pushuar nga udhetimi, ai eshte shfaqur duke marre dashurine dhe emcionet e tifozeve zikalter pas ardhjes se tij.

Ne fund te ketij artikulli keni video ne mberritjes se tij, por nderkohe keto jane edhe disa foto per te kuptuar atmosferen qe e priti ate ne Milano:

FOTO  1:

FOTO 2:

VIDEO:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.