Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 19, 2021

Scroll to top

Top

840 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Ja rastet dhe golat e Interit ndaj Cagliarit

VIDEO – Ja rastet dhe golat e Interit ndaj Cagliarit
Inter Club Staff

Interi fitoi nje ndshje teper delikate ndaj Cagliarit, duke pare se vinte nga nje seri jo shume pozitive: nje barazim pa gola me Milanin, nje humbje me Torinon dhe nje barazim tjeter pa gola ndaj Atalantes.

Zikalterit u futen ne fushe menjehere me ide te qarta dhe arriten te gjenin golin e avantazhit qe ne minutat e para te ndeshjes me ane te nje goditje denimi nga Cancelo e cila perfundoi ne kuadrat.

Me pas, pas shume rastesh te shperdoruara ne pjesen e pare, Interi ne minutat e para te pjeses se dyte arriti te shenonte me Icardin pas nje kombinimi teper te bukur ndermjet Karamoh, Rafinha dhe Icardi.

Dy golat e tjere u shenuan respektivisht nga Marcelo Brozovic qe mahninit Meazzen me levizjen teper te bukur dhe Ivan Perisic me nje gol nga jashte zone.

Por le te shijojme edhe njehere rastet dhe golat e ndeshjes se sotme ndaj Cagliarit ku Interi e goditi shume here porten dhe Cagliari asnjehere.

VIDEO E GOLAVE DHE RASTEVE:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.