Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,559 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

(VIDEO) Julio Cesar i pret penalltine Diego Forlan

(VIDEO) Julio Cesar i pret penalltine Diego Forlan
Xhorxh Gellci

Ne keto momente po zhvillohet gjysem-finalja e pare e Kupes te Konfederatave, Brazil – Uruguai. Perballe njeri tjetrit dy ish-interista, Julio Cesar dhe Diego Forlan. Forlan sapo ka gjuajtur nje penallti, e cila u prit nga Julione! Me poshte keni videon:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.