Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

524 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Lautaro Martinez mberrin ne seline e Interit, ja pamjet e para pas vizitave mjekesore

VIDEO – Lautaro Martinez mberrin ne seline e Interit, ja pamjet e para pas vizitave mjekesore
Inter Club Staff

Tashme eshte cdo gje pothuajse zyrtare: Lautaro Martinez eshte nje lojtar i Interit.

Zikalterit kreu vizitat mjekesore tek qendra sportive CONI ne mengjes dhe me pas kaloi tek klinika Humanitas di Rozzano.

Ne keto momente, Lautaro ka mberritur ne seline e Interit ku pritet te takohet me Zanettin por edhe te firmose kontraten e tij me Interin.

Ky eshte nje super lajm sepse Interi ka siguruar keshtu talentin me te madh te futbollit argjentinas.

Keto jane disa video nga mberritja e Lautaros ne seline e Interit i shoqeruar edhe nga shume tifoze qe kane tentuar te bejne edhe ndonje foto me te.

VIDEO 1:

VIDEO 2

VIDEO 3

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.