Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 5, 2020

Scroll to top

Top

2,102 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Livaja, spektakel me Atalanten. Dopiete pas polemikave.

VIDEO – Livaja, spektakel me Atalanten. Dopiete pas polemikave.
Xhorxh Gellci

Marko Livaja, i perjashtuar nga Under 21 kroate pasi ka refuzuar grumbullimin, kthehet ne skene pozitivisht me fanellen e Atalantes.

Lojtari i ri ne bashkepronesi mes Interit dhe Atalantes ka realizuar nje dopiete kunder Barit ne Kupen e Italise. Ja videoja me dy golat e tij:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.