Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,178 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Luciano Spalletti show ne transmetim live: “I quani lajme? Keto i quani lajme?”

VIDEO – Luciano Spalletti show ne transmetim live: “I quani lajme? Keto i quani lajme?”
Inter Club Staff

Lucano Spalletti tashme njihet nga te gjithe se eshte nje personazh shume karizmatik ne boten e futbollit italian. Kete gje e ka treguar qe ne koherat e Udineses, por me shume akoma tek Roma dhe tani tek Interi.

Gjate njeres prej intervistave te tij pas ndeshjes se sotme, Inter-Benevento, ai eshte pyetur nga gazetaret ne emision per nje perqafim qe Icardi i kishte dhene Brozovic perpara ndeshjes si dhe per ‘lajmin’ se ata te dy ishin pare duke biseduar dhe bere shaka bashke. Gjate transmetimit live, gazetarja i thote Spallettit qe “tashme nuk ka me vend per fake news (lajme te rreme), e duket se nuk ka ndonje gje ndermjet te dyve”, nderkohe qe Spalletti ve duart ne koke dhe pyet disa here “Keto i quani lajme? Si i quani keto? Lajme? Jeni ne rregull? Keto quani lajme sot?”…

Per me shume, mund te shikoni videon me poshte:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.